Інформативні джерела поширили відомості про розпочату на Сонці велику активність, яка спричинила за собою найсильнішу магнітну бурю на Землі. Фахівці попереджають: метеочутливим людям слід підготуватися до того, що період поганого самопочуття у зв’язку зі змінами геомагнітної обстановки триватиме ще якийсь час.
 

До 22 грудня планета виявиться у владі ще кількох магнітних бур, які будуть слідувати практично одна за одною. На думку фахівців, в цей період до 75% земного населення можуть відчувати на собі негативний вплив «оскаженілого» Сонця.
 
Вони нагадують також, що особливою чутливістю до магнітних бурь відрізняється та частина населення, яка живе ближче до полюсів. Жінки (насамперед, ті, хто страждає від мігрені або вегетосудинної дистонії) схильні до дії магнітних бур більшою мірою, ніж чоловіки. Серед чоловіків підвищена сприйнятливість до геомагнітних коливань характерна для тих, хто має різноманітні ендокринні порушення і страждає від гіпертонічної хвороби.

«У метеозалежних людей можуть спостерігатися скачки тиску, головні болі, прискорене серцебиття, також виникає велика ймовірність розвитку стресу», – цитують медиків джерела.

Крім того, спалахи на Сонці провокують загущення крові, що призводить до погіршення кисневого обміну, позначається на роботі мозку і нервових клітин. Тому корисно мати під рукою таблетки розчинного аспірину, який розріджує кров, а також гліцин. «Сердечникам» в період магнітних бур необхідно завжди мати при собі ліки, так як ризик виникнення нападу в такий час різко збільшується. При підвищеній дратівливості допоможуть пустирник або валеріана.
 
Усім без винятку людям медики радять пити більше рідини, вживати в їжу банани, а в цілому дотримуватися низькокалорійного раціону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ І МЕТОДИ ЗАХИСТУ