Лабораторія відкрилася в 2010 році, в штаті був всього один лікар, а вже до 2019 року в CSD працювали 19 фахівців, оброблялося понад 130 тисяч звернень, стартувала програма стажування для молодих патологів, запрацював науковий відділ, з’явилась філія в Грузії та Молдові, проведена маса конференцій і презентацій. І це навряд чи половина досягнень розвитку лабораторних досліджень CSD в Україні.

Компанія співпрацює з міжнародними партнерами з Сполучених Штатів Америки, Бельгії, та Чехії, має на озброєнні якісне обладнання від кращих світових виробників, стежить за актуальністю кваліфікації співробітників. Тому в сфері морфологічної діагностики CSD на сьогодні одні з найкращих в нашій країні.

Які дослідження проводить CSD?

У лабораторії широке охоплення досліджень, тут проводяться загальноклінічні, комплексні, імунологічні, та інші медичні аналізи, зокрема на коронавірус. Скористатися послугами CSD можуть як приватні, так і державні клініки.

Крім перелічених, до основних груп досліджень відносяться:

  • Біохімічні. Аналіз сечі, крові, наприклад, для діагностики цукрового діабету, визначення функцій нирок або печінки, вуглеводного або ліпідного обміну.
  • Інфекційні. Перевірка на гепатити, коклюш, хламідіоз, парвовірус, дифтерію, та інші інфекційні захворювання.
  • Аутоімунні і алергологічні. Виявлення алергії, та патогенних реакцій імунної системи. Очікувати результат потрібно 3-7 днів.
  • Мікробіологічні. Проводяться, наприклад, при дисбактеріозі кишечника, та підозрі на інші інфекції, а також для визначення резистентності мікробів до тих, чи інших антибіотиків.
  • Гормональні. Зазвичай призначаються при підозрах на ендокринні захворювання, або проблеми з щитоподібною залозою.

Можна здати аналізи в CSD лабораторіях Києва, Харкова, Дніпра, та інших містах України.

Принципи роботи, акції, місія

Сервіс лабораторії включає здачу біологічного матеріалу вдома або в офісі, до того ж, для забору аналізу є навіть виклик мобільної медсестри. Для Києва кожен п’ятий виклик медсестри безкоштовний. Серед інших акцій, час від часу проводяться знижки (аж до 50 %) на комплекс аналізів, зокрема знижки (до 20 %) з нагоди відкриття нових офісів.
Керуючись високими стандартами, компанія прагне не тільки вивести вітчизняну сферу медичної діагностики на новий рівень, а й знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

*На правах реклами