Умови роботи супермаркетів багато в чому не орієнтовані на збереження корисності продуктів. Їх мета полягає в тому, щоб обслуговувати якомога більше покупців. У гонитві за кількістю такі магазини забувають про якість.

Про це в інтерв’ю РИА “Новости” розповіла дієтолог Олена Соломатіна. Також вона назвала продукти, які не можна купувати в супермаркетах. Перший продукт у списку фахівця – це фарш, оскільки у великих торгових мережах часто роблять фарш з обрізків, які зазвичай йдуть у відходи. Також в супермаркетах свіжий фарш можуть змішувати з уже протухлим.

У покупців користуються попитом заморожені продукти. Таким чином можна влітку отримувати літні ягоди та інші продукти. Однак дієтологиня стверджує, що в заморожених продуктах немає ніяких корисних речовин, оскільки при їх обробці використовують “шокову” заморозку.

Читайте також:  Ключем до довголіття виявилися всього кілька продуктів на сніданок

Багато торгових мереж займаються приготуванням салатів, які також краще не купувати, якщо ви стежите за своїм здоров’ям. Спеціалістка пояснює це тим, що у використовуваних для цього продуктів вже закінчився термін придатності. Щоб це приховати такі салати заправляють великою кількістю майонезу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News