Умови роботи супермаркетів багато в чому не орієнтовані на збереження корисності продуктів. Їх мета полягає в тому, щоб обслуговувати якомога більше покупців. У гонитві за кількістю такі магазини забувають про якість.

Про це в інтерв’ю РИА “Новости” розповіла дієтолог Олена Соломатіна. Також вона назвала продукти, які не можна купувати в супермаркетах. Перший продукт у списку фахівця – це фарш, оскільки у великих торгових мережах часто роблять фарш з обрізків, які зазвичай йдуть у відходи. Також в супермаркетах свіжий фарш можуть змішувати з уже протухлим.

У покупців користуються попитом заморожені продукти. Таким чином можна влітку отримувати літні ягоди та інші продукти. Однак дієтологиня стверджує, що в заморожених продуктах немає ніяких корисних речовин, оскільки при їх обробці використовують “шокову” заморозку.

Читайте також:  Рак крові: названий "нічний" симптом захворювання

Багато торгових мереж займаються приготуванням салатів, які також краще не купувати, якщо ви стежите за своїм здоров’ям. Спеціалістка пояснює це тим, що у використовуваних для цього продуктів вже закінчився термін придатності. Щоб це приховати такі салати заправляють великою кількістю майонезу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News