Сучасна медицина передбачає якісну діагностику, а діагностика, природно, неможлива без проведення аналізів.

Мало кому подобається вистоювати нескінченні лікарняні черги серед постійно незадоволених людей похилого віку, з-за цього вони з задоволенням йдуть здавати аналізи туди, де це зробити швидше і якісніше. Де в кабінеті вас чекає привітний персонал, а результати аналізів можуть вам надіслати на електронну пошту або повідомленням в соц мережах. Погодьтеся що приємно отримати повідомлення з вмістом “ви повністю здорові, але варто звернути увагу на ваш раціон і бувайте частіше на свіжому повітрі”. Загалом саме так зараз працюють сучасні приватні лабораторії.

Причина, через яку бізнес приватних клінік і лабораторій набирає обертів полягає в тому, що люди з грошима давно вже зрозуміли, що діагностика на багато дешевше лікування, і своєчасна діагностика здоров’я за невеликі гроші дозволяє заощаджувати. Зараз навіть є такі міста, де в лікарнях немає алергологів і для здачі елементарних аналізів доводиться їхати в інше місто. У таких містах приватний кабінет аналізів буде те що треба!

У вас є вибір напрямку діяльності, вам варто вибрати найбільш підходящий з фінансів і попиту

  • Виключно аналізи. Головне напрям кабінету – робота з клієнтами по збору аналізів і відправка їх на аналіз у лабораторію, як правило, розташовану в найближчому обласному центрі. Немає потреби у закупівлі дорогого обладнання, можна купити шафи лабораторні для зберігання біоматеріалу і найняти фахівців вузького профілю. Пріоритетом тут є забезпечення необхідних умов для перевезення аналізів.
  • Медична лабораторія. Тут трохи складніше, лабораторія потребує закупівлі якісного і дорогого обладнання (це біохімічні аналізатори, аналізатори сечі, коагулометр, аналізатори електролітів і газів крові), це все веде до високих початкових інвестицій – починаючи з $50 000 в обласних центрах до $15-20 тис. у всіх інших містах. Мінімальна рентабельність буде від 15 %. Термін окупності становить від 1,5-2 роки до 3 років
  • Найпростіший варіант – кабінет для процедур. Тут все дешевше, а за популярністю і затребуваністю не дуже поступається перерахованим вище типам. Буде потрібно приблизно $ 10-20 тисяч. Період окупності – 1-3 роки.

До вибору приміщення варто підходити з повною відповідальністю, тут є обмеження щодо мінімального розміру, які врегульовані нормами на законодавчому рівні, обов’язково повинен бути окремий вхід, як парадний так і пожежний, хороша транспортна розв’язка вітається.

Як не дивно, але аналізовий бізнес має свою сезонність і досить непогану рентабельність, в межах від двадцяти до сорока відсотків, послуги такого роду завжди в ціні тому якщо зробите все правильно, проблем виникнути не повинно.

Якщо ви зважилися відкривати свою лабораторію, то радимо звернути увагу на «Интермедика» яка вважається однією з найкращих компаній з оснащення та обслуговування лабораторій, відділень функціональної діагностики і ветеринарних кабінетів. Продукція відповідає вимогам за всіма ДСТУ ( Список продукції на сайті – http://intermedica.com.ua/ru/katalog ). Пов’язано це з тим, що «Интермедика» є ексклюзивним представником в Україні компаній-виробників HTI (США), Opti Medical (США), Streck (США).