Фахівці з Дослідницької лікарні Humanitas, Італія, перерахували найчастіші причини тазового болю. До них відносяться і рак шийки матки і хламідіоз.

Зазначений біль може бути постійним або характеризуватися спазмами з гострими піками, що чергуються з безболісними фазами. Це почуття нездужання, яке відчувається на рівні таза. У деяких випадках дискомфортні відчуття нерідко поширюються і на поперек.

Причини можуть бути різні і, як правило, через проблеми, пов’язані з репродуктивною системою, пояснюють фахівці. Іншими найбільш частими поясненнями даного явища служать: апендицит, періанальний абсцес, рак шийки матки, хламідіоз, кісти яєчників, ендометріоз, позаматкова вагітність, тазове запальне захворювання, передменструальний синдром, травми, онкологічне захворювання, пов’язане з парною жіночою статевою залозою.

При цьому експерти додали, що даний список не є вичерпним, точний діагноз може поставити тільки лікар.

«Оскільки захворювань, пов’язаних з тазовим болем, багато і вони дуже різні, для того, щоб визначити, які засоби підходять для усунення дискомфорту, важливо зрозуміти, що є основною недугою і як на неї впливати. Консультація з відповідними фахівцями дозволить поставити правильний діагноз і призначити лікування. У разі вагітності та передменструального синдрому відпочинок сприяє одужанню», – додали експерти.