Медики назвали 22 поради, які допомагають продовжити життя. Необхідні активний секс і улюблена робота, слід відмовитися від деяких страв і шкідливих звичок.

Потрібно займатися йогою і кинути палити. Третьою порадою є необхідність уникати стресу через можливі проблеми з травленням. Не слід зловживати вином та іншим алкоголем. Треба користуватися зубною ниткою, це вбереже ясна від хвороб. Слід контролювати вагу, підтримуючи його в нормі. Необхідно завести домашню тварину, так як спілкування з ним робить благотворний вплив на самопочуття. Рекомендується два рази на рік відвідувати зубного лікаря.

Далі слідує порада не зупинятися на досягнутому і вести себе оптимістично. Треба висипатися, боротися з депресією і побоюватися діабету, обмежуючи себе в ряді продуктів. Вкрай корисний масаж, він покращує циркуляцію крові. Лікарі радять утримуватися від пересипання з-за погіршення розумової діяльності. Перебуваючи на пенсії, потрібно продовжувати працювати, так як це принесе радість. Корисно сміятися частіше і пити більше води.

Необхідне активне соціальне життя. Багато стають добровольцями в різних суспільствах і допомагають людям, в даному випадку поліпшується самопочуття і підвищується активність мозку. Регулярний секс стимулює імунну систему, вважають медики. Рекомендується їсти шоколад, даний продукт вбереже серце і судини від хвороб.