ГоловнаНовини Здоров'я7 простих способів прибрати живіт без дієт і спортзалу

7 простих способів прибрати живіт без дієт і спортзалу

Навіть самі ледачі зможуть стати стрункішими.

Схуднення

Щоб отримати привабливий плоский живіт, багато людей “живуть” у фітнес-залі і хрумтять капустяним листям, запиваючи їх пробіотиками. Немає питань: це здоровий і правильний шлях до фізичної досконалості.

Але якщо на вправи і корекцію харчування немає ні часу, ні нервів, ні сил, скористайтеся цими елементарними лайфхаками. Вони допоможуть підтягнути живіт до більш-менш пристойного стану. Правда, на кардинальне позбавлення від зайвих жирових запасів в такому випадку розраховувати, звичайно, не варто.

1. Випростатися

Розправляйте плечі і втягуйте живіт в будь-який момент, як тільки про це згадаєте. Не можете або не хочете згадувати – купіть коректор постави (продається практично в кожній аптеці) або відповідний медичний гаджет.

Ми часто недооцінюємо вплив правильної постави, хоча він досить значний. Випрямлений хребет допомагає додати зросту, надати форму грудей і зробити живіт візуально більш плоским.

М’язи мають пам’ять, в тому числі про поставу. Так що вже через два-три тижні живіт набуде бажані фітнес-риси. Принаймні, при погляді з боку.

Читайте також:  Онколог назвав найбільш вразливі для раку органи

2. Пийте більше води

Так, нас теж вже втомили нескінченні нагадування про 8 склянок на добу. Однак факт є факт: при першому ж натяку на брак води навчений гірким досвідом еволюції організм негайно починає складувати цілющу вологу, в тому числі і на животі. Якщо викликані тією ж причиною набряки на руках і ногах знайомі багатьом, то набряклість в районі преса ми помічаємо рідко. А даремно. Найчастіше саме вона у відповіді за випирає животик.

3. Регулярно ходіть в туалет

Це важливий момент у справі створення плоского живота. Організм – дуже терпляча штука, і якщо ви привчили його терпіти позиви до сечовипускання, він буде кликати вас в туалет лише в самому крайньому випадку. В інший час стінки сечового міхура будуть розширюватися, візуальним наслідком чого нерідко стає надмірно округлий живіт.

Читайте також:  Нормальний рівень заліза в крові допоможе жити довше

Переконайтеся, що ви відвідуєте туалет мінімум 5-7 разів на день — саме цю кількість медики вважають нормальним.

4. Ретельно пережовуйте їжу

Чим якісніше ви подрібните зубами свій обід або вечерю, тим менше місця вони займуть в шлунку. А значить, переповнений шлунок не стане причиною роздутого живота.

Крім того, чим довше ви будете жувати, тим менше з’їсте до того, як мозок подасть сигнал: «Я ситий». Це дозволить не набрати зайвих калорій, що, погодьтеся, в перспективі теж впливає на стан живота.

5. Дихайте носом

На перший погляд, порада дивна, але дієва. Справа в тому, що при диханні ротом ми заковтуємо повітря, яке і стає причиною здуття живота. З тих же міркувань не рекомендується налягати на жуйку. Якщо ви хочете освіжити подих після їжі, краще скористатися спреєм або льодяником.

6. Контролюйте гормони

Відхилення жіночого гормону естрогену від нормального рівня часто призводить до появи так званого вісцерального жиру — жирової тканини, що відкладається переважно на животі. Тому не полінуйтеся зайти до лікаря, здати аналізи на рівень естрогену і при необхідності скорегувати його до нормальних значень.

Читайте також:  Міфи про схуднення, через які вага не буде знижуватися

7. Лежати

Ляжте на спину, покладіть ноги на якусь піднесеність (подушку або валик дивана), а під поперек підкладіть скручений в рулон рушник. Зверніть увагу на живіт: в такій позиції він здується, стане запалим. 20 хвилин цієї ледачої гімнастики в день – і незабаром м’язи живота почнуть звикати до такої позиції (пам’ятаємо про м’язову пам’ять).

До речі, японці вважають подібну вправу запорукою стрункої фігури і прекрасної постави, що, погодьтеся, теж зайвим не буде.

Наукові джерела:

  • Water retention (medicine), source
  • How often should you pee?, source
  • Here Is The Famous Japanese Method To Lose Weight And Improve Your Posture, source
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News