ГоловнаНовини Здоров'яМедики Клініки Майо назвали небезпечні ознаки занадто високого тиску

Медики Клініки Майо назвали небезпечні ознаки занадто високого тиску

Американські фахівці вказали на ознаки, що говорять про занадто високий артеріальний тиск, ігнорувати які небезпечно для життя людини.

Високий тиск

У статті, опублікованій виданням Express, медики пояснили, що зростання артеріального тиску пов’язане із збільшенням сили тиску крові на стінки кровоносних артерій – при цьому утворюється додаткове навантаження на серце і артерії. При цьому, зазначають фахівці Клініки Майо, небезпечним наслідком зростаючого тиску може стати стан, відомий як гіпертонічний криз, для якого характерно відразу дуже різке підвищення артеріального тиску (наприклад, до показника 220/120 мм рт. ст.).

Якщо у людини спостерігається звичайний тиск, який одного разу раптом різко підскакує, скоріше за все, присутня симптоматична гіпертонія.

Читайте також:  Що може стати пусковим механізмом гіпертонії

Чим небезпечний стан гіпертонічного кризу? За словами медиків, якщо вчасно з кризом не впоратися, він може привести до інсульту або інфаркту, так як дає відразу дуже велике навантаження на серце. Фахівці назвали симптоми, які можуть допомогти впізнати даний стан:

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News