Американські фахівці вказали на ознаки, що говорять про занадто високий артеріальний тиск, ігнорувати які небезпечно для життя людини.

У статті, опублікованій виданням Express, медики пояснили, що зростання артеріального тиску пов’язане із збільшенням сили тиску крові на стінки кровоносних артерій – при цьому утворюється додаткове навантаження на серце і артерії. При цьому, зазначають фахівці Клініки Майо, небезпечним наслідком зростаючого тиску може стати стан, відомий як гіпертонічний криз, для якого характерно відразу дуже різке підвищення артеріального тиску (наприклад, до показника 220/120 мм рт. ст.).

Якщо у людини спостерігається звичайний тиск, який одного разу раптом різко підскакує, скоріше за все, присутня симптоматична гіпертонія.

Читайте також:  Онкологія: 3 прості зміни способу життя, які можуть допомогти знизити ризик на 61%

Чим небезпечний стан гіпертонічного кризу? За словами медиків, якщо вчасно з кризом не впоратися, він може привести до інсульту або інфаркту, так як дає відразу дуже велике навантаження на серце. Фахівці назвали симптоми, які можуть допомогти впізнати даний стан:

Продовження на наступній сторінці: 1 2