У світі все більш поширеним захворюванням стає дисфункція щитовидної залози. Ця недуга може спровокувати безліч серйозних проблем зі здоров’ям. Тим часом подбати про орган допоможуть 10 продуктів.

За словами медиків, для здоров’я щитовидної залози важливо отримувати вітаміни А, В2, В1, В6, D та мінерали, тому харчуватися потрібно правильно. Профільні фахівці рекомендують насамперед звернути увагу на рибу, яка містить корисний тирозин.

Ця альфа-амінокислота забезпечує вироблення певних гормонів. У рибі міститься багато кальцію, корисних жирних кислот, фосфору та вітаміну D. При цьому в печінці тунця, форелі, скумбрії присутній корисний для щитовидної залози селен. Також варто ввести в раціон волоські горіхи, багаті на амінокислоти, селен, йод, фітонциди та вітаміни В, С, Е.

Крім цього, для здоров’я органу підійде багата йодом, залізом, магнієм та натрієм хурма. Також медики рекомендують їсти яблука. Цей фрукт забезпечує захист від ракових клітин. У ньому міститься безліч корисних для щитовидки речовин. Причому, їсти яблука потрібно разом із насінням та шкіркою.

У шпинаті також міститься безліч речовин, корисних для ендокринної системи. Це цинк, фосфор, натрій, йод, марганець. На день потрібно з’їдати близько 100 г цього продукту. Також корисні журавлина та чорниця.

У цих ягодах міститься йод, що допомагає усунути збої у роботі щитовидної залози. Крім цього, медики рекомендують звернути увагу на чорнослив, броколі, водорості, банани та абрикоси. Ці продукти теж дуже корисні здоров’ю як щитовидної залози, так організму загалом.