Пиття води після пробудження вранці є простим і при цьому дуже корисним для здоров’я у багатьох відношеннях звичкою, вважають медики.

Генетик Вікі Годфрі заявила в інтерв’ю, що ранкова звичка пити воду є ключем до підтримки здоров’я тіла, а також збільшує шанси на проживання більш довгого життя.

«Ранковий прийом води після пробудження є простим, але ефективним способом підвищити свої шанси на більш довге життя. Вода, випита натщесерце, збільшує гідратацію клітин, оскільки вона швидше засвоюється», – наводяться слова Вікі Годфрі в Express Health.

Експерт зауважила: хоча багатьом людям відомо про користь вживання води, насправді мало хто випиває достатню кількість рідини. За даними фахівця, приблизно кожна шоста доросла людина не п’є воду в потрібній мірі, і це число збільшується в міру того, як люди досягають віку 60 років і більше.

Медик рекомендує після пробудження вранці випивати велику склянку води кімнатної температури, щоб поповнити вологою клітини, які не отримували рідини протягом ночі.

Ще одна перевага цієї ранкової звички полягає в тому, що вона допомагає збалансувати лімфатичну систему, яка є життєво важливою частиною імунної системи. Коли наша імунна функція сильна, рівень захисту від хвороб підвищується – це позитивно впливає на тривалість життя», – додала експерт.

Іншою ранковою звичкою, що сприяє довголіттю, Вікі Годфрі назвала піші прогулянки о 9 годині – вони ефективно допомагають підтримувати рівень вітаміну D, що важливо для хорошого здоров’я.