Пиття води після пробудження вранці є простим і при цьому дуже корисним для здоров’я у багатьох відношеннях звичкою, вважають медики.

Генетик Вікі Годфрі заявила в інтерв’ю, що ранкова звичка пити воду є ключем до підтримки здоров’я тіла, а також збільшує шанси на проживання більш довгого життя.

«Ранковий прийом води після пробудження є простим, але ефективним способом підвищити свої шанси на більш довге життя. Вода, випита натщесерце, збільшує гідратацію клітин, оскільки вона швидше засвоюється», – наводяться слова Вікі Годфрі в Express Health.

Експерт зауважила: хоча багатьом людям відомо про користь вживання води, насправді мало хто випиває достатню кількість рідини. За даними фахівця, приблизно кожна шоста доросла людина не п’є воду в потрібній мірі, і це число збільшується в міру того, як люди досягають віку 60 років і більше.

Читайте також:  Чи нормально хотіти в туалет незабаром після їди?

Медик рекомендує після пробудження вранці випивати велику склянку води кімнатної температури, щоб поповнити вологою клітини, які не отримували рідини протягом ночі.

Ще одна перевага цієї ранкової звички полягає в тому, що вона допомагає збалансувати лімфатичну систему, яка є життєво важливою частиною імунної системи. Коли наша імунна функція сильна, рівень захисту від хвороб підвищується – це позитивно впливає на тривалість життя», – додала експерт.

Іншою ранковою звичкою, що сприяє довголіттю, Вікі Годфрі назвала піші прогулянки о 9 годині – вони ефективно допомагають підтримувати рівень вітаміну D, що важливо для хорошого здоров’я.