Волоські горіхи дуже корисні для здоров’я, але мало хто віддає собі звіт, наскільки сильна їх користь. Медики назвали п’ять основних переваг цього доступного продукту.

Мозок

У волоських горіхах є фітохімічні речовини і безліч поліненасичених жирів, які важливі для функціонування органу. Жирні кислоти омега – 3 допомагають знижувати окислювальний стрес в мозку і покращують передачу сигналів і сам нейрогенез. Покращують пам’ять Вітамін Е, фолієва і елагова кислоти, які є в волоських горіхах.

Настрій

Жирні кислоти омега – 3 дуже важливі і для нормально роботи ЦНС. Вчені проводили відповідні дослідження і встановили, що омега-3 поправляють розлади настрою.

Серце

Горіхи в раціоні приведуть до зниження ризику розвитку серцево-судинних захворювань, а масло волоського горіха сприятливо впливає на функцію ендотелію. Згідно з науковим дослідженням, споживання продукту більше 4 разів на тиждень на 37% знижує ризик ішемічної хвороби серця.

Зниження ваги

Волоські горіхи багаті калоріями, але вони не призводять до збільшення ваги. Експерти рекомендують споживати їх замість продуктів, що викликають ожиріння.

Травна система

Вчені провели дослідження на тваринах: горіхи збагачують мікробіом кишечника і збільшують кількість корисних бактерій.