Медики з Великобританії представили увазі 6 ключових способів, що допомагають запобігти гіпертонію. До заходів відносяться обмеження вживання алкоголю і отримання достатньої кількості сну. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Високий кров’яний тиск протягом тривалого періоду часу створює додаткове навантаження на життєво важливі органи, тому дуже важливо вживати заходів щодо запобігання гіпертонії. Першою рекомендацією є обмеження споживання солі.

За даними Клініки Майо, навіть невелике зниження натрію в раціоні дозволяє поліпшити здоров’я серця і знизити кров’яний тиск приблизно на 5 до 6 мм рт.ст., якщо його рівень підвищений.

Важливо їсти п’ять порцій фруктів і овочів щодня. Вони містять калій, що протидіє негативному впливу зазначеного хімічного елемента. Слід аналізувати споживані страви, відмовившись від варіантів, що призводять до підвищення артеріального тиску.

Читайте також:  Дієтолог запропонувала спосіб боротьби з голодом

Регулярне вживання занадто великої кількості алкоголю може викликати стрибок кров’яного тиску. Картину доповнює калорійність спиртного, сприяє набору ваги, який змушує серце працювати більше, щоб перекачувати кров по всьому тілу, тому важливо тримати параметри фігури в межах норми.

У помірних кількостях кофеїн не викликає скачки артеріального тиску, але його слід вживати як частину збалансованої дієти, а не як основне джерело рідини. Куріння безпосередньо не впливає на стан, але збільшує ризик серцевого нападу та інсульту, що пов’язано зі звуженням артерій. Тривале недосипання пов’язане з підвищенням ризиком гіпертонії. Рекомендується спати не менше шість годин.

Читайте також:  Як зберегти літні ягоди без втрати вітамінів