Експерти з Великобританії представили увазі 10 ознак раку у чоловіків. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні The Sun.

За словами медиків, чоловіки помирають в середньому на шість років раніше жінок – часто з причин, які можна запобігти. Зокрема, мова йде про онкологічні захворювання.

Не варто випускати з уваги проблеми з сечовипусканням, що супроводжується больовими відчуттями. Це може бути рак простати. Повинна насторожити і поява шишок на яєчках, тяжкість тестикул і збільшення товщини, що підвищує ймовірність злоякісного новоутворення в інтимному місці. Відзначається, що хвороба дуже часто вражає молодих людей.

Кров в сечі є одним з попереджувальних ознак раку сечового міхура або нирок. Якщо плями червоного кольору помічені в калі – то є ймовірність ураження кишечника.

Читайте також:  Молодість і краса: названа користь популярного вітаміну

При появі на пенісі прищів, плям, потовщення шкіри в деяких місцях статевого органу, слід негайно звернутися до лікаря. До ознак додається неприємний запах, виразки, виділення, які неприємно пахнуть. Рак статевого члена смертельно небезпечний і може закінчитися ампутацією.

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News