Медики з Австралії представили увазі 8 проблем з нирками, які ні в якому разі не можна залишати без уваги. Тематичне закордонне джерело Business Insider опублікувало статтю відповідного змісту.

Високий кров’яний тиск є другою провідною причиною відмови нирок, у зв’язку з чим лікарі рекомендують встановити причину гіпертонії, навіть якщо супутні ознаки відсутні. Сечовивідні шляхи включають в себе нирки, тому будь-які проблеми, пов’язані з сечовипусканням, можуть бути ознакою порушення їх роботи. Наприклад, ниркова інфекція є однією з можливих причин частих походів в туалет. В свою чергу рівень сечі нижче середнього також служить важливим сигналом. Не виключено, що мова йде про олігурію або анурію. Переживання загальних симптомів анемії, таких як втома і запаморочення – ознаки того, що мають місце неполадки парного фасолевидного органу. Інші симптоми включають в себе блідість шкіри, судоми ніг, безсоння, задишку і прискорене серцебиття.

Останні дослідження показали, що зниження функції нирок пов’язане з погіршенням когнітивних функцій в таких областях, як когнітивні здібності, абстрактні міркування і вербальна пам’ять. Більш того, ниркова недостатність може призвести до потрапляння токсинів в мозок, що пов’язано з плутаниною свідомості. Ні в якому разі не можна залишати без уваги кров в сечі. Причини її появи включають в себе нирковий камінь, інфекцію, кістозну хворобу, пухлину або травму. Проблеми з нирками здатні викликати невеликий біль на одній або обох сторонах спини. Набряки в ногах також знаходиться в цьому списку.