Незважаючи на те, що тривалість життя в деякій мірі залежить від випадку, можна вжити заходів, які захистять організм від потенційних загроз. Медики відзначають, що передбачити всі ризики неможливо, проте знизити шанси на передчасну смерть цілком реально. Це твердження особливо вірно щодо хронічних захворювань, які найбільше загрожують довголіттю.

Поставленої мети можна домогтися в першу чергу за допомогою правильного харчування. Фахівці підкреслюють, що панацеї від смертельних захворювань поки немає, але деякі продукти показали себе багатообіцяючими в цій області, пише Express.

Одним з них є чай з кропиви. Цей напій готується з сушеного листя рослини і містить велику кількість поліфенолів, що грають вирішальну роль в профілактиці та лікуванні захворювань, пов’язаних із запаленням, – діабет, хвороби серця і рак. Зокрема, кропива продемонструвала відмінний ефект при лікуванні раку простати і грудей.

Читайте також:  Названа несподівана причина передчасної смерті

Також з’ясувалося, що рослина містить потужні антиоксиданти, що захищають організм від старіння і пошкодження клітин. Більш того, кропива показала себе як багатообіцяючий засіб в боротьбі з діабетом. Виявилося, що вона здатна значно знизити рівень глюкози в крові і поліпшити вироблення інсуліну.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News