Багато людей вважають, що чай не несе шкоди для здоров’я, але насправді його потрібно вживати, виходячи з самопочуття і наявності захворювань. Дієтологиня назвала протипоказання і дала рекомендації для любителів гарячого напою.

Серед безлічі сортів чаю найбільш безпечним є напівферментований улун з Китаю. Він багатий корисними елементами, але і його не можна пити всім підряд. В першу чергу від продукту повинні відмовитися ті, хто має виразкові захворювання і проблеми з роботою травного тракту. Особливо уважно потрібно поставитися до застережень під час загострення недуги.

Тим, хто не може відмовитися від напою, потрібно в такі періоди перейти на пуер. Він сприятливо впливає на самопочуття, усуваючи печію, різні розлади і коліки. У той же час його не можна пити при проблемах з серцево-судинною системою, при гіпертонії, підвищеній температурі тіла і глаукомі. Його потрібно виключити з раціону вагітних жінок і не поїти їм дітей у віці до трьох років.

Читайте також:  Вчені пояснили, які насичені жири становлять найбільшу небезпеку

Вживаючи каркаде люди повинні пам’ятати не тільки про його властивості, але і про негативний вплив. Хоч він і покращує обмін речовин, але при виразці пити його не можна. Не рекомендується його пити і при атеросклерозі. Цей чай здатний спровокувати безсоння, а якщо настояти його міцніше звичайного стану, людина почне відчувати головний біль і дратівливість.

Джерело: actuanews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News