ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали кращі продукти, які прискорюють ріст волосся

Медики назвали кращі продукти, які прискорюють ріст волосся

Медики перерахували продукти, за рахунок яких можна прискорити процес росту волосся. Для позитивного ефекту досить внести невеликі зміни у власний раціон.

Розчісування волосся

Нерідко для того, щоб зробити локони більш густими і шовковистим, жінки вдаються до використання різних засобів, в тому числі косметичних. Однак здоров’я волосся багато в чому залежить від того, що людина їсть, переконані трихологи.

У свій раціон слід включити яйця, адже вони багаті не тільки білком, але також цинком, селеном і біотином. При дефіциті зазначених речовин локони можуть слабшати і навіть випадати.

Крім того, рекомендовано налягати на ягоди, що мають в складі вітамін C і антиоксиданти. Останні забезпечують захист шевелюри від вільних радикалів. Велику користь волоссю несе авокадо, яке містить важливі для організму жири і вітамін E у великій кількості.

Читайте також:  Названі продукти, які допоможуть запобігти переломи в літньому віці

Жінкам краще включати в меню жирну рибу, що стосується лосося, скумбрії і т.д. У таких продуктах багато омега-3, що грають одну з ключових ролей у здоров’ї локонів. Креветки теж сприяють густій шевелюрі, адже багаті вітамінами B, D, залізом і цинком.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News