Відомий австралійський дантист і тренер Льюїс Ерліх поділився порадами про те, як поліпшити вигляд посмішки без дорогих процедур. Головне, на його думку, – це збалансований раціон.

Тим, хто хоче мати посмішку, близьку до поняття «білосніжна», в першу чергу треба звести до мінімуму споживання фарбуючих емаль напоїв – чаю, кави, червоного вина, коли та інших солодких напоїв. Також, за словами Еріха, слід відмовитися від соєвого соусу.

Щодо яскравих різнокольорових овочів і фруктів фахівець дав прямо протилежну пораду – вживати якомога частіше.

«Люди помиляються, оцінюючи продукти, які, на їхню думку, фарбують зуби. Полуницю і чорницю, наприклад, можна вживати без всякого страху. Здорова посмішка може бути лише у тієї людини, чий раціон збалансований, – вкрай важливо вживати в їжу зелень, листові салати, овочі, яловичину, курку, рибу, горіхи, ягоди і кисломолочні продукти», – зазначив дантист.

Читайте також:  Вчені з США назвали ознаки, які вказують на ризик тромбозу після вакцинації

Експерт уточнив, що емаль зубів, яка набуває сірувато-жовтий колір часто є сигналом того, що організм недоотримує кальцію. Дефіцит цього мінералу веде до витончення зубної емалі.

Для відновлення емалі на зубах Льюїс Ерліх порекомендував починати свій день з такої страви, як яєчня з овочами. Разом з фруктами овочі містять найбільш повний комплекс вітамінів, необхідних для здоров’я порожнини рота, в тому числі і кальцій.

Нагадуємо, що іншими харчовими джерелами кальцію є горіхи, бобові, молочні продукти, перемелена шкаралупа яєць, курячі або перепелині. У любителів солоних продуктів, міцного чаю і кави кальцій з організму вимивається набагато швидше.

Читайте також:  Чим коротше, тим краще: чому довго приймати душ щодня небезпечно

Джерело: MedikForum

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News