Одним з важливих помічників у боротьбі з діабетом є здорова дієта. Медики наполегливо рекомендують не пропускати прийоми їжі. Що стосується сніданку, в якості кращого фрукта, що знижує цукор в крові, для нього виступає гуава.

Експерименти довели, що екстракт листя гуави здатний поліпшити показники глюкози в організмі і стійкість до інсуліну. Результати одного з досліджень, для якого задіяли 19 чоловік, показали, що вживання чаю з листя цього тропічного фрукта знижує рівень цукру в крові до двох годин. Інший досвід, проведений за участю 20 осіб з діабетом 2 типу, дав зрозуміти, що подібний напій знижує потрібний показник в організмі більш ніж на 10%.

До того ж, з’ясувалося, що додавання в раціон гуави допоможе усунути зайву вагу. Як кажуть вчені, один плід цього фрукта містить приблизно 37 калорій, а ще він вважається непоганим джерелом клітковини, що робить його ситним.

Також, за словами лікарів, немає продуктів, які не могли б вжити люди з підвищеним цукром в крові, проте, на окрему їжу не варто особливо налягати. Рекомендується щодня їсти фрукти, овочі та деякі види борошняних виробів, наприклад макарони, і не допускати появи в раціоні великої кількості цукру, солі і жирних страв.

Разом з дотриманням правильного харчування і зниженням ваги, необхідно, щоб пацієнт вів енергійний спосіб життя. Медичні експерти пояснили, що фізична активність допомагає дієво знизити рівень цукру в крові, а нормою повинні стати 2,5 години тренувань на тиждень. Можна звернути увагу на швидку ходьбу, плавання, біг або просто працювати в саду. Головне, додають лікарі, відсутність при цьому больових відчуттів або нестачі кисню.