Медики назвали продукти, які є найкориснішими для щитовидної залози. Вона відповідальна за виділення гормонів, що контролюють значну кількість функцій організму, в тому числі настрій, вага і фертильність.

Рекомендується включити в меню продукти, багаті на йод і антиоксиданти, так як це забезпечить здоров’я названого органу. Першою називають морську капусту, в ній є значна кількість йоду, забезпечує стійку роботу щитовидки. На тиждень досить з’їдати одну порцію салату з даного продукту.

Далі йдуть яйця, багаті на селен і регулюють роботу гормонів. Серед молочних продуктів в даному випадку цінним є йогурт. Слідом за цим лікарі рекомендують вживати яловичину і курятину, так як дані види м’яса володіють великою кількістю цинку, що є найважливішою живильною речовиною.

Читайте також:  Що робити при алкогольному отруєнні

Необхідно включити в раціон ягоди через наявні в них антиоксидантів, які ефективно захищають щитовидну залозу. Разом з тим, продаються спеціальні йодовмісні препарати, в тому числі сіль з названим компонентом. В раціон можна ввести і різні морепродукти, заявляють медики.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News