Медики розповіли, які морепродукти можуть бути небезпечні для здоров’я. Вони відзначили, одночасно з корисними властивостями деякі страви можуть виявитися і дуже шкідливими.

Найдоступнішим і поширеним морепродуктом є риба. Вона знайома мільйонам споживачів і не викликає побоювань при вживанні, але фахівці відзначають, неправильно приготоване м’ясо може стати серйозною загрозою. В тілах як морських, так і річкових мешканців може перебувати паразит, званий “оселедцевим хробаком”. При недостатній термічній обробці він не гине і заражає людину. Зараз неважко купити молюсків в сирому вигляді або замовити їх в ресторані, але такий раціон здатний серйозно підірвати здоров’я. Гурман ризикує заразитися захворюванням Норфолк, отримати ентеровірусну, ротовірусну і аденовірусну інфекцію, а також гепатит.

Найнебезпечнішими ж мешканцями морів є ті, які можуть викликати алергічну реакцію. Серед них тунець і макрель, морські раки, креветки і устриці. Перед їх вживанням людина повинна бути впевнена, чи немає у неї непереносимості цих продуктів.