ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали несподівані причини появи темних кіл під очима

Медики назвали несподівані причини появи темних кіл під очима

Медики розповіли про несподівані причини появи темних кіл під очима. Найчастіше проблему пов’язують з втомою і нестачею нормального сну, проте це не єдиний фактор.

Набряки під очима

Кола під очима можуть з’являтися при екземі через те, що на тлі свербіння людина постійно тре і чеше цю область. Така звичка загрожує набряком і запаленням в парі з пошкодженням кровоносних судин. Оскільки шкіра навколо ока тонка, вона сильно страждає від УФ-випромінювання, тому перед виходом на вулицю краще нанести на обличчя засоби з SPF-захистом.

У деяких випадках винуватцем проблеми здатна виступати генетика, проте якщо мова йде про пігментацію, то виправити це може дерматолог за допомогою спеціальних лазерів. Іноді вся справа у формі обличчя. Якщо у людини від природи глибокі носослізні борозни, то з віком вони можуть посилюватися, фактично затемнюючи область під очима.

Читайте також:  Лікар розповів, на що може вказувати захриплий голос

Через алергію в організмі може зростати рівень вільного гістаміну, що провокує розширення капілярів. Через тонкощі шкіри під очима розширені кровоносні судини в цій зоні здаються темніше, ніж на інших частинах особи. Синці під очима можуть мати зв’язок з макіяжем, оскільки деякі косметичні засоби ведуть до алергії і роздратування.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News