Медики розповіли про несподівані причини появи темних кіл під очима. Найчастіше проблему пов’язують з втомою і нестачею нормального сну, проте це не єдиний фактор.

Кола під очима можуть з’являтися при екземі через те, що на тлі свербіння людина постійно тре і чеше цю область. Така звичка загрожує набряком і запаленням в парі з пошкодженням кровоносних судин. Оскільки шкіра навколо ока тонка, вона сильно страждає від УФ-випромінювання, тому перед виходом на вулицю краще нанести на обличчя засоби з SPF-захистом.

У деяких випадках винуватцем проблеми здатна виступати генетика, проте якщо мова йде про пігментацію, то виправити це може дерматолог за допомогою спеціальних лазерів. Іноді вся справа у формі обличчя. Якщо у людини від природи глибокі носослізні борозни, то з віком вони можуть посилюватися, фактично затемнюючи область під очима.

Читайте також:  Усього одна особливість особистої гігієни збільшує ризик деменції на 65%

Через алергію в організмі може зростати рівень вільного гістаміну, що провокує розширення капілярів. Через тонкощі шкіри під очима розширені кровоносні судини в цій зоні здаються темніше, ніж на інших частинах особи. Синці під очима можуть мати зв’язок з макіяжем, оскільки деякі косметичні засоби ведуть до алергії і роздратування.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News