Медики назвали основні симптоми, які проявляються при нестачі жирів для організму людини. Потреба в них зростає разом зі збільшенням витрачених калорій, впливають також ріст, вага і рівень фізичної активності.

Першим симптомом є відчуття голоду, що провокується прискореною витратою вуглеводів і білків. Жирні страви дозволяють людині довго відчувати себе ситою. Другою ознакою є відчуття втоми. Якщо організм отримує менше 60 г тригліцеридів в день, утворюється дефіцит калорій, необхідних для виробництва енергії.

В результаті з’являється підвищена стомлюваність. Біль в суглобах провокується дефіцитом органічних речовин. Брак компоненту Омега-3 може привести до втрати гнучкості і неприємних больових відчуттів, особливо у людей, які активно займаються фізкультурою.

Жири вкрай необхідні мозку, так як вони підтримують структурну цілісність клітин найважливішого органу. У цьому випадку не виникнуть проблеми з когнітивними функціями, включаючи зниження розумових здібностей, загальмоване мислення і пригнічений настрій.

Дані симптоми вказують на брак тригліцеридів в організмі. При їх відсутності в достатній кількості людина схильна до застуди, імунна система послаблюється, що підвищує ризик заразитися респіраторними інфекціями.