ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали ознаки надлишку токсинів в печінці

Медики назвали ознаки надлишку токсинів в печінці

Медики розповіли про ознаки того, що печінка людини засмічена токсинами. При порушенні роботи органу в організмі починають накопичуватися відходи, що робить негативний вплив на імунну систему і загрожує вилитися в хронічний стан.

Печінка

При надлишку токсинів людина може безпричинно набирати вагу. Відходи не залишають організм, залишаючись в жирових клітинах. Крім того, у індивіда може розвиватися алергія, оскільки печінка стає не в змозі виробляти достатньо антитіл для усунення подразників.

Виявляється це в висипаннях, свербінні і головних болях. Звернути увагу варто і на постійну втому, навіть коли для цього немає особливих причин. Тканини і органи при великому скупченні токсинів не отримують потрібної кількості поживних речовин і кисню.

Читайте також:  Названий ранковий напій для очищення крові від зайвого холестерину

При наявності акне теж може грати роль стан печінки, адже при інтоксикації має місце гормональний дисбаланс. При зазначеній проблемі людина може помічати надмірне потовиділення і неприємний запах, що виходить від тіла. Смердюче дихання теж може говорити про збої в роботі органу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News