Медики вважають, що гормональний збій в організмі вкрай небезпечний. Фахівці розповіли про пітливість, як про першу тривожну ознаку негативних процесів, що погіршують здоров’я.

Назване явище викликається дисбалансом в організмі, що виявляється як ознака конкретного захворювання. Зайве потовиділення може бути результатом підвищеного хвилювання і занепокоєння. В такі моменти виділяється більше гормонів стресу, які впливають на активність нервової системи і провокують вироблення рідини.

У ряді випадків причиною є значні фізичні навантаження, вживання гострої їжі, гарячих напоїв або алкоголю. Далі називають припливи поту під час менопаузи. Жінки в такі моменти відчувають раптові хвилі жару, так як розкриваються залози. Подібні спалахи тривають лише кілька секунд, при цьому вони можуть відбуватися десятки разів в день.

Читайте також:  Що потрібно їсти на сніданок, щоб позбавитися небезпечного вісцерального жиру на животі

Дані симптоми зникають, коли менопауза завершується. Причиною високої пітливості можуть бути різні інфекції, включаючи грип і застуда. У ряді випадків виступ на шкірі крапель є першою ознакою гепатиту, малярії або туберкульозу.

Далі йдуть метаболічні розлади, неврологічні захворювання і деякі лікарські препарати, що викликають потовиділення. В даному випадку його слід розглядати як небажаний побічний ефект, заявляють медики.