Якщо вам уже за 50 , це , однак, не означає , що тепер не потрібно піклуватися про зуби . Ви стали старше , і ваші зуби теж. Це означає , що вони потребують більш ретельного догляду.

Зараз передові досягнення в області науки допомагають нам зберегти здорову природну посмішку навіть у літньому віці. Стоматологічні проблеми не виникають раптово. Головною причиною проблем із зубами є халатність у догляді за зубами і зневага стоматологічною допомогою протягом багатьох років. Стоматологічні проблеми відчуваються в літньому віці , але більшість з них можна запобігти.

Як змінюється стан ротової порожнини до старості

Також , як і інші системи органів і клітин , ротова порожнина , зуби і споріднені їм тканини зазнають деяких змін в літньому віці. Ясна і м’язи в роті слабшають. Слина , яка природним чином виробляється в залозах в роті , починає виділятися менше . Через нестачу слини ясна слабшають . Знижене слиновиділення – один з побічних ефектів старіння .

Читайте також:  Сучасна стоматологія: якість лікування та своєчасна допомога

Воно впливає на кількість бактерій , які затримуються в порожнині рота , роблячи негативний вплив на зуби . Деякі ліки підвищують ризик розвитку карієсу. Ясна стають червоними і часто запалюються або навіть кровоточать. Між зубами і яснами стають видні ” прогалини” , в яких застряє їжа. Це призводить до подальшого погіршення стану ясен і в кінцевому результаті – до карієсу . Зуби літніх людей більш схильні до порушення . А ясна більш схильні відступати від зубів , у зв’язку з гінгівітом , який робить випадання зубів більш реальною небезпекою . Гінгівіт є однією з форм запалення , яка ” нападає ” на ясна. Це тип захворювання пародонту. Захворювання пародонту руйнують тканини через інфекції та запалення. Вони ” ціляться ” в ясна , зуби , періодонтальні зв’язки і зубні альвеоли ( лунки зуба).

Читайте також:  Имплантация зубов под ключ: что входит, этапы
Цей небезпечний зубний наліт

Липка речовина , звана зубним нальотом , прилипає до зубів , викликаючи запалення ясен і карієс. Якщо цей наліт регулярно видаляти у стоматолога , а також ретельно щіткою і ниткою в дома , то від нього не буде ніякої шкоди. Але якщо ви дозволите йому залишатися на зубах , наліт перетвориться на зубний камінь , який дуже складно прибрати. Зубний камінь і наліт призводять до запалення в ротовій порожнині. Гінгівіт може призвести до хворобливості , кровоточивості ясен. Вони робляться яскраво-червоними або червоно-фіолетовими , і опухають . Запалення може перейти в кров , яка буде поширювати інфекції по іншим частинам вашого тіла. Тому піклуйтеся про свої зуби. Своєчасна стоматологічна допомога дозволяє впоратися з проблемами зубів і ясен , але найкраще діяти на профілактику карієсу і пародонту. Бережіть свої зуби , і вони будуть дбати про вас.

Читайте також:  Стоматологический кабинет – комплектация и оборудование

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СТОМАТОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ КУРЦІВ

ОПОЛІСКУВАЧІ ДЛЯ РОТА: ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

ЗУБНИЙ КАМІНЬ І ЗАСОБИ ЙОГО ПРОФІЛАКТИКИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News