ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали продукти, які допомагають протистояти зараженню коронавірусом

Медики назвали продукти, які допомагають протистояти зараженню коронавірусом

Зарубіжні медики розповіли, чи допомагає дієта протистояти зараженню коронавірусом. Матеріал відповідного змісту представило видання Deutsche Fillet.

COVID-19

Стрімке поширення коронавірусу по всьому світу триває, в даний час зафіксовано понад 600 000 зараження. Медики впевнені, що дотримання правильної збалансованої дієти знижує ризик діагностування як даної хвороби, як і інших. Пояснення полягає в тому, що відбувається зміцнення імунної системи шляхом вживання в їжу, наприклад, овочів і фруктів, які сприяють боротьбі з вірусами.

Поряд з цим здійснюється захист серця і артерій від закупорки, пов’язаної з надмірним попаданням жиру в організм. Серед бонусів, чим більше людина віддає перевагу здоровим продуктам, тим краще її рівень холестерину. Що не менш важливо – при правильному підході здійснюється профілактика остеопорозу за рахунок наданню переваги молочній продукції.

Читайте також:  Названий продукт для зниження цукру і захисту серця

У зв’язку з однозначною відповіддю “так” на питання захисту від коронавірусу, рекомендується їсти шпинат і ягоди, бобові. Буряк, картопля і морква не менш важливі на додаток до вівсяного молока і кукурудзи.

Урсула Циммерман зазначила: “Цибуля і часник – це продукти, які багаті вітаміном С. Свою важливу роль в раціоні відіграють і гарбуз, яйця, цитрусові за рахунок великої кількості важливих речовин, що поліпшують захисні сили організму. Нездорові ж переваги в їжі призводять до ослаблення імунітету. На тлі ж поширення коронавірусу правильний вибір є дуже важливим”.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News