Зарубіжні медики розповіли, чи допомагає дієта протистояти зараженню коронавірусом. Матеріал відповідного змісту представило видання Deutsche Fillet.

Стрімке поширення коронавірусу по всьому світу триває, в даний час зафіксовано понад 600 000 зараження. Медики впевнені, що дотримання правильної збалансованої дієти знижує ризик діагностування як даної хвороби, як і інших. Пояснення полягає в тому, що відбувається зміцнення імунної системи шляхом вживання в їжу, наприклад, овочів і фруктів, які сприяють боротьбі з вірусами.

Поряд з цим здійснюється захист серця і артерій від закупорки, пов’язаної з надмірним попаданням жиру в організм. Серед бонусів, чим більше людина віддає перевагу здоровим продуктам, тим краще її рівень холестерину. Що не менш важливо – при правильному підході здійснюється профілактика остеопорозу за рахунок наданню переваги молочній продукції.

У зв’язку з однозначною відповіддю “так” на питання захисту від коронавірусу, рекомендується їсти шпинат і ягоди, бобові. Буряк, картопля і морква не менш важливі на додаток до вівсяного молока і кукурудзи.

Урсула Циммерман зазначила: “Цибуля і часник – це продукти, які багаті вітаміном С. Свою важливу роль в раціоні відіграють і гарбуз, яйця, цитрусові за рахунок великої кількості важливих речовин, що поліпшують захисні сили організму. Нездорові ж переваги в їжі призводять до ослаблення імунітету. На тлі ж поширення коронавірусу правильний вибір є дуже важливим”.