ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали продукти, які допомагають схуднути без тренажерного залу

Медики назвали продукти, які допомагають схуднути без тренажерного залу

В окремі моменти занять в спорт-залі мало для повноцінного схуднення. Лікарі назвали продукти, які допоможуть ліквідувати калорії і відчувати себе ситим певний час.

сир

Добре допомагає домашній сир, особливо перед сном. Якщо людина відчуває голод в нічний час, у неї багато шансів переїсти протягом дня. Цей молочний продукт багатий казеїном, який вважається повільно вивільнюваним білком. Варто пам’ятати і про часник. Він робить їжу більш смачною і яскравою і протидіє жирам завдяки алліцину.

Корисне і арахісове масло, що скорочує рівень холестерину. У ньому є фенілаланін – амінокислота, добре зменшує апетит і спалюєте ліпіди. Люди, що вживають вівсянку, володіють меншими жировими накопиченнями, ніж любителі їжі з обробленими вуглеводами.

Читайте також:  Які продукти медики радять їсти, щоб уникнути діабету 2 типу?

Солодка картопля містить каротиноїди, які позитивно впливають на рівень цукру в крові і зменшують резистентність до інсуліну, надаючи при цьому допомогу організму переробляти калорії в енергію. Також продукт зробить цінним великий вміст вітамінів.

Яблучний оцет уповільнює потрапляння глюкози в кров і виробляє білки в організмі, що утилізують жирові клітини. Такий інгредієнт, як квіноа, вважається повноцінним білком, в якому багато бетаїну. Ця речовина прискорює обмін речовин і впливає на інгібування вироблення ліпідів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News