Британські медики назвали всім знайому спецію, яка, згідно з результатами численних наукових досліджень, прекрасно позбавляє від болю в спині. Йдеться про гострий каєнський перець, який володіє потужною знеболюючою дією.

Як пояснили в одному з британських телеефірів лікарі Bupa Cromwell Hospital, болі в поперековому відділі діляться на дві категорії – не специфічні і специфічні. Перший тип більш поширений і не має конкретної причини. Другий зустрічається рідше, але проявляється внаслідок ураження або травми спини. Не специфічний біль з часом стає не таким гострним, а полегшити його допоможе капсаїцин, котрий міститься в каєнському перці. Дане з’єднання володіє потужним знеболюючим ефектом, про що свідчать результати 14 наукових досліджень. Як пояснили автори наукової роботи, дія капсаїцину пояснюється тим, що він зменшує кількість речовини P, яка передає больові сигнали в головний мозок.

Найбільш ефективним дане з’єднання виявляється при остеоартриті. Причому, зменшити больові відчуття при цьому захворюванні допомагає як вживання кайенского перцю всередину під час їжі, так і при використанні мазей з вмістом капсаїцину. При цьому британські медики рекомендували не забувати про важливість рухового навантаження. Якщо раніше лікарі радили під час больових відчуттів більше лежати, то тепер є дані про те, що швидше відновитися допомагають спеціальні вправи, а люди, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом, взагалі мають проблеми зі спиною набагато рідше.

Джерело: actualnews