Медики назвали знайомий і дуже корисний для здоров’я серця продукт. Ним виявився волоський горіх. Він володіє унікальним складом і знижує загрозу смерті на 45%.

Волоські горіхи корисні не тільки для серцево-судинної системи, але і для головного мозку. Продукт багатий альфа-ліноленовою кислотою, причому її вміст вище в порівнянні з іншими горіхами в рази. Крім цього, в ньому присутні поліненасичені кислоти омега-3, а також речовини, що володіють протизапальними і антиоксидантними властивостями. Мононенасичені жири, які містяться в волоських горіхах, знижують ризик виникнення проблем з судинами і серцем в кілька разів.

Вчені з Гарвардської школи громадської охорони Здоров’я Марта Гуаш Ферре провели одне з наймасштабніших досліджень, учасниками якого стали 200 000 американців. Експеримент тривав 30 років. Результати наукової роботи дозволили довести, що за умови прийому 3 порцій волоських горіхів на тиждень загроза смертності зменшується на 45%.

Крім цього медики відзначають і інші корисні властивості продукту. Він уповільнює зростання новоутворення при раку молочної залози і знижує показник холестеролу в крові. Щоб поліпшити стан здоров’я горіхи не обов’язково їсти кожен день. Досить декількох порцій в тиждень.