Організм курця відчуває серйозний недолік корисних речовин. Медики назвали способи, що дозволяють поповнити їх і вивести токсини.

За словами експертів, в першу чергу людям з цією шкідливою звичкою варто звернути увагу на свій раціон, оскільки засвоєння мікроелементів у них відбувається інакше. В організмі курця не вистачає найпотужнішого антиоксиданту – вітаміну С, так як сигаретний дим його ліквідує, тому в меню важливо внести цитрусові, чорну смородину і полуницю.

Щоб поповнити нестачу вітамінів В12 і Е, важливо їсти вівсянку і гречку, а також молочні продукти, бобові, горіхи і рибу. Щоб очистити судини, варто звернути увагу на морепродукти.

Крім недостатнього засвоєння корисних речовин, курців переслідує проблема накопичення канцерогенів і токсинів. Щоб від них позбутися, важливо вживати фреші з яблука, апельсина, граната і грейпфрута. Допоможе в цьому вода – 1,5 літра в день, якщо немає проблем з нирками і печінкою. Вона виводить нікотин і перешкоджає його масовому осіданню в клітинах.

Медики радять курцям пити зелений чай, який славиться здатністю очищати бронхи і гальмувати зростання ракових клітин в легенях. Всі ці поради дозволять підтримати роботу організму на стабільному рівні, проте найкраще відмовитися від сигарет.