Є продукти, які можуть завдати шкоди організму, якщо їх вживати на голодний шлунок, повідомили дієтологи. Вони можуть негативно вплинути на роботу серця, шлунка та інших органів.

Так, їсти натщесерце не рекомендується банани – через високий вміст магнію. За словами експертів, його надлишок в організмі може привести до уповільнення роботи серцевого м’яза.

Якщо з’їсти на порожній шлунок випічку і солодощі, то вони можуть спровокувати викид інсуліну в кров і перевантажити підшлункову залозу.

Висівки, начебто корисні для здоров’я, можуть стати причиною роздратування кишечника і запорів, якщо з’їсти їх натщесерце. Також роботі шлунка можуть перешкодити багаті дубильною кислотою помідори і груші, які містять грубу клітковину.

Починати ранок з кавою також не дуже корисно, так як це призводить до викиду кислоти.

Раніше дієтолог з Австралії Сьюзі Баррелл розповіла про сніданок, завдяки якому можна домогтися схуднення. За її словами, якісних вуглеводів вранці не потрібно боятися: вони забезпечать мозок і м’язи необхідною енергією. Однак в ранковому меню повинні бути і білкові продукти, наприклад, яйця, риба, сир.

Дієтологи сходяться на думці, що снідати потрібно обов’язково, причому правильно. Як повідомлялося раніше, солодкі пончики або булочки шкідливі, тому що відбудеться підвищення рівня цукру в крові, що призведе до надмірного вироблення інсуліну. І незабаром цукор буде падати, а почуття голоду розіграється ще сильніше, ніж до сніданку.