ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали симптоми грижі хребта

Медики назвали симптоми грижі хребта

Медики назвали п’ять основних симптомів грижі хребта. До головних причин захворювання відноситься малорухливий спосіб життя або надмірні навантаження. Лікарі проводять комплексне лікування, в ряді випадків необхідна операція.

Хребет

Дана недуга виникає в тому випадку, коли фіброзне кільце, яке оточує міжхребцевий диск, розривається. Слідом за цим ядро кісткового елемента зміщується. Першою ознакою грижі є періодичні болі в попереку, в шийному відділі і спині в цілому. У ряді випадків спостерігаються повторювані «простріли», особливо при різких рухах. При таких симптомах необхідно звернутися до лікарів.

Пацієнт відчуває оніміння рук і ніг, даний прояв має місце і в паху. Лікування захворювання грунтується на застосуванні лікарських засобів. Разом з тим, проводяться заняття з лікувальної фізкультури (ЛФК). Подібний спосіб не допоможе позбутися від недуги, але усуне його симптоми. Більш запущені випадки вимагають хірургічного втручання.

Читайте також:  8 порад, які допоможуть зберегти зір гострим на довгі роки

На ранній стадії захворювання необхідно застосовувати альтернативні методи впливу: масаж, елементи йоги і акупунктуру. Медики попереджають, що несвоєчасне лікування здатне викликати серйозні наслідки: набряки, постійні болі, параліч сечового міхура, кишечника і ніг. Поряд з цим, зростає ризик переломів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News