Медики назвали п’ять основних симптомів грижі хребта. До головних причин захворювання відноситься малорухливий спосіб життя або надмірні навантаження. Лікарі проводять комплексне лікування, в ряді випадків необхідна операція.

Дана недуга виникає в тому випадку, коли фіброзне кільце, яке оточує міжхребцевий диск, розривається. Слідом за цим ядро кісткового елемента зміщується. Першою ознакою грижі є періодичні болі в попереку, в шийному відділі і спині в цілому. У ряді випадків спостерігаються повторювані «простріли», особливо при різких рухах. При таких симптомах необхідно звернутися до лікарів.

Пацієнт відчуває оніміння рук і ніг, даний прояв має місце і в паху. Лікування захворювання грунтується на застосуванні лікарських засобів. Разом з тим, проводяться заняття з лікувальної фізкультури (ЛФК). Подібний спосіб не допоможе позбутися від недуги, але усуне його симптоми. Більш запущені випадки вимагають хірургічного втручання.

Читайте також:  Популярний вид овочів пов'язаний із збільшенням ризику раку у 2 рази

На ранній стадії захворювання необхідно застосовувати альтернативні методи впливу: масаж, елементи йоги і акупунктуру. Медики попереджають, що несвоєчасне лікування здатне викликати серйозні наслідки: набряки, постійні болі, параліч сечового міхура, кишечника і ніг. Поряд з цим, зростає ризик переломів.