Вживання цих продуктів призводить до значного поліпшення роботи легенів, а також загального самопочуття людини, стверджують наукові фахівці.

Велике дослідження, в ході якого були проаналізовані дані 100 тисяч осіб, дозволило вченим визначити, які продукти харчування найбільше ефективно допомагають зміцнити легені і поліпшити їх роботу, повідомив «ВладТайм». У список самої корисної їжі для легенів людини експерти включили сир, курячі яйця, морепродукти, волоські горіхи, петрушку і мигдаль.

«Ці продукти харчування відрізняються особливо багатим вмістом вітамінів і антиоксидантів, які допомагають організму утримати баланс між шкідливими та небезпечними речовинами і клітинами, які борються зі шкідливими речовинами. Додавання цих продуктів у щоденний раціон може стати надійною профілактикою проблем з легенями», – наводиться думка вчених.

До цього американські вчені, що представляють Університет Джонса Хопкінса, здійснили експеримент, в ході якого курці повинні були щодня з’їдати по три яблука і два помідори. Виявилося, що даний спосіб є відмінним засобом загальмувати руйнівні процеси в найважливішому органі дихання у тих, хто курить сигарети, а також зміцнити легені тим, хто не є курцем.

Джерело: МедікФорум