Вчені розповіли про три найдієвіші способи захиститися від онкології. Уникнути раку грудей після 35 років допоможе здорове харчування, відмова від використання протизаплідних і відпочинок на природі.

Згідно з дослідженнями британських учених, рак грудей є найпоширенішою причиною смерті жінок у віковому діапазоні від 35 до 54 років. Тому дуже актуальним стає питання попередження цього небезпечного захворювання. Медики назвали три способи, які допоможуть знизити ризик виникнення новоутворень в молочних залозах.

Крім генетичного чинника, причиною розвитку хвороби може стати погана екологічна обстановка в районі проживання, вживання алкоголю і шкідливої їжі, а також прийом гормональних контрацептивів.

Правильне харчування допоможе уникнути багатьох проблем зі здоров’ям, включаючи онкологічні захворювання. Дієта, що складається з овочів, фруктів, круп, нежирного м’яса, зелені, риби, бобових і лляної олії, допоможе оздоровити організм і зміцнити імунітет. Відмова від алкоголю і вживання достатньої кількості води також дадуть хороший результат і зменшать ризики онкології.

Продовження на наступній сторінці: 1 2