Медики назвали види раку, які вражають жінок різного віку. Серед чотирьох різновидів є найнебезпечніші, загрозливе ранньою смертю.

Першим називають рак молочної залози, причому дане онкологічне захворювання вражає представниць слабкої статі від 50 років і старше. Є фактори ризику, пов’язані з хворобою, включаючи сімейний анамнез, зайва вага тіла і відсутність фізичних навантажень.

Те ж відноситься до відсутності вагітності або пізньої першої вагітності, а також відмовою від грудного вигодовування немовляти. У ряді випадків жінки їдять багато м’яса і зловживають алкоголем.

Другим називають рак легенів через захоплення сигаретами, в такому випадку ризик захворіти зростає в 15-30 разів.

Третім є ураження прямої і товстої кишки, що становить 8% від усіх видів онкології у жінок, рак вражає дам у віці 50 і більше років. Необхідно вивести з раціону харчування червоне м’ясо і продукти його переробки і відмовитися від спиртного.

Рак матки є найбільш поширеним видом онкології, що вражає жінок, причому ризик зростає з віком. На його появу впливає рівень гормонів, що включали естроген, а також збільшення кількості менструальних циклів, пухлини в яєчниках і ожиріння.