Деякі продукти відрізняються цілим набором корисних властивостей, проте мало хто здогадується про це. Стало відомо про одне з таких.

Як повідомляє видання Food.news, мова йде про бергамот. Він відрізняється незвичайним ароматом і входить до складу популярних чаїв.

Згідно з результатами недавнього дослідження, проведеного міжнародною групою вчених, екстракти плодів бергамота потенційно можуть бути використані як проти раку, так і проти серцевих захворювань.

Фахівці стверджують, що ця речовина здатна знижувати рівень холестерину в крові, а також вбивати ракові клітини без шкоди для здорових клітин.

Дослідницька група, що складається з хіміків університету Калабрії та біологів університету Солфорда, заявила, що цитрусові екстракти виявляють статиноподібні властивості. Статини – це клас ліків, які призначаються лікарями для зниження рівня «поганого» холестерину в крові для запобігання серцевих нападів та інсультів.

Крім того, експерти з’ясували, що масло бергамота здатне пригнічувати деякі інфекції, зменшувати біль і запалення, а також знижувати відчуття тривоги і втоми.