Зарубіжні медики перерахували 3 кращих напої на порожній шлунок. Згідно з інформацією видання Health Line Medical, одним з них є тепла вода з лимоном і медом.

Лікарі радять вживати напої на порожній шлунок відразу ж після пробудження для вирішення багатьох проблем зі здоров’ям. До кращих таких варіантів відноситься чай із зірчастим анісом, який містить речовини, що захищають організм від запальних процесів, простудних захворювань, недуг, пов’язаних з роботою серцево-судинної системи. Бодян справжній також є потужним природним афродизіаком, тому його можна використовувати для підвищення лібідо. Приправа допомагає при цьому зміцнити імунітет.

Напій з м’ятою перцевою також входить в число кращих напоїв на порожній шлунок. Трава покращує стан шлунково-кишкового тракту і зменшує біль у шлунку, товстій кишці, має заспокійливі властивості. Результати наукових досліджень вказують на здатність трав’янистої рослини посилювати когнітивні функції.

Читайте також:  Що може означати дзвін у вухах: знайшовся зв'язок із нестачею вітаміну

У цьому ж списку тепла вода з лимоном і медом, корисна для всіх систем організму. Зокрема, вона регулює роботу нирок і печінки, очищає шлунок, позбавляє від симптомів застуди, таких як мокрота і кашель, зміцнює імунітет і лікує запори.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News