Вчені з США розповіли про несподівану користь сну в голому вигляді. Висновки зроблені співробітниками медичної академії з вивчення сну за підсумками проведених досліджень.

Коли людина спить голою, природна для тіла здатність до охолодження не порушується. Це дозволяє міцніше спати і краще висипатися. У піжамі і під ковдрою індивід стає більш сприйнятливим до безсоння. Експерт Дженніфер Ланда звернула увагу на користь сну в голому вигляді для статевих органів у жінок. Через нижню білизну і піжаму бактерії в інтимній області розмножуються швидше, що перешкоджає ліквідації виділень. Якщо відпочивати в одязі, гірше виробляється гормон HGH, що відповідає за ріст м’язів. Користь від сну оголеним є і для шкіри, вона краще провітрюється і швидше відновлюється. Крім того, в такому випадку більш стрімко виробляється колаген.

Сон голяка в провітреному приміщенні дозволяє швидше спалювати накопичену за день енергію, не дозволяючи їй трансформуватися в жир. Звичка спати в одязі прискорює старіння через порушення виробництва кортизолу. Користь від відпочинку в оголеному вигляді є і для самооцінки, людині стає простіше усвідомити власну сексуальність. Під час фази легкого сну елементи одягу можуть спровокувати пробудження, що загрожує недосипом і підвищеним апетитом на наступний день.