Медики з Фонду досліджень хвороби Альцгеймера перерахували 4 ключових правила захисту від нейродегенеративного захворювання. Однією з рекомендацій є відмова від вживання «нездорових» продуктів.

Експерти вважають, що регулярні фізичні вправи можуть знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера до 50%. Суть в тому, що рухова активність не тільки підтримує кровотік, але і збільшує кількість хімічних речовин, що захищають мозок. Особливо рекомендуються силові тренування, які слід робити 2-3 рази в тиждень.

Не менш ключове правило – коригування раціону, бажано уникати або звести до мінімуму вживання цукровмісних продуктів і простих вуглеводів, серед яких харчові вироби з білого борошна, білий рис, так як вони призводять до різких стрибків рівня цукру в крові, що загрожує запальними процесами в головному органі центральної нервової системи.

Читайте також:  Хороша дружина продовжує чоловікові життя

Під забороною повинні знаходитися і трансжири, що працюють на користь вільних радикалів, що мають відношення до старіння організму. Особливо небезпечні в даному випадку фастфуд і їжа на винос.

Дослідження показали і те, що люди, які намагаються отримувати більше знань про різні речі, менш схильні до розвитку хвороби Альцгеймера.

Серед варіантів: вивчення іноземної мови, навчання на новому музичному інструменті, розгадування кросвордів.

Відмова від куріння важлива не тільки для всіх систем організму, згідно зі статистикою, у любителів сигарет старше 65 років ймовірність діагностування нейродегенеративного захворювання на 80% вище, додали медики.