Зарубіжні медики перерахували 5 кращих напоїв для сну і позбавлення від стресу. Однією з рекомендацій є вживання теплого молока.

Як пояснили фахівці, погана якість сну здатне спровокувати накопичення артеріальних бляшок. Це може привести до серйозних захворювань серця. Крім того, запальні процеси в організмі, пов’язані з недостатністю нічного відпочинку, чреваті погіршенням роботи мозку, поганою продуктивністю, збільшенням ваги.

Медики порекомендували пити тепле молоко, так як воно містить в достатній кількості триптофан, гормон, який має пряме відношення до мелатоніну, що сприяє прискоренню засипання. У цьому ж списку мигдальне молоко, що пояснюється присутністю в ньому магнію – елемента, що зміцнює нервову систему.

Читайте також:  Щоденна жменька мигдалю знижує ризик розвитку раку кишечника

У свою чергу ромашковий чай є ще одним природним варіантом отримання хорошого сну, враховуючи те, що він не містить кофеїну. Для більшого ефекту рекомендується вживати його з добавками Mg.

Не гірше з поставленим завданням справляється кокосова вода, так як завдяки присутності в складі калію відбувається розслаблення м’язів, що протидіє безсонні. Цей напій також багатий вітаміном В, який допомагає в знятті стресу.