Індійські медики перерахували 8 натуральних антибіотиків, які неодмінно повинні бути на кухні, особливо на тлі спалаху коронавірусу. Одним з рішень є вживання часнику.

На тлі поширення COVID-19 по всьому світу стало ще більш важливим стежити за здоров’ям. Зокрема, мова йде про підвищення імунітету. Як пояснили медики, хоча коронавірус не є бактеріальною інфекцією, ці випробувані природні антибіотики – продукти можуть здійснити деякий захист організму.

Наприклад, мед – це ідеальна в цьому відношенні їжа. Цей бджолопродукт дозволяє не просто відновити сили, а й омолодити організм, вбиваючи патогенну мікрофлору. Він також відомий своїми ранозагоювальними властивостями при нанесенні на рану.

Не менш цінний імбир, що допомагає впоратися з симптомами простудних захворювань: головними болями, нежиттю, кашлем, що слід взяти до уваги. У свою чергу гвоздика використовується для лікування стоматологічних проблем з давніх часів. Також відомо, що вона бореться з бактеріями, такими як E. coli і S. aureus.

Не менш успішно з поставленим завданням справляється часник, що протистоїть впливу різного роду патогенів.

Так як кориця володіє потужними антибактеріальними і протизапальними властивостями, то заслужено виявилася числі природних лікувальних засобів, як і цитрусові за рахунок наявності в їх складі вітаміну С – аскорбінової кислоти, що працює активно на користь імунітету.

Варто тримати на кухні і орегано, адже материнка звичайна славиться своїми антиоксидантними і протизапальними властивостями, що особливо важливо на тлі спалаху коронавірусу.