Здорове харчування допоможе захистити організм від різноманітних хвороб. Наприклад, від ковіда. Відомо також, що цинк зміцнює імунітет, сприяє загоєнню пошкоджених тканин, росту клітин, утворенню білків.

Дієтолог Ілана Мюльштейн підкреслює, що насправді не існує конкретного продукту або «чарівної таблетки», які б забезпечили надійний захист від будь-якої хвороби. Але є засоби, завдяки яким ви зможете зміцнити імунітет. Наприклад, за допомогою одержання з їжі цинку.

Міститься цинк у таких продуктах, пише Eat This, Not That.

Устриці. У шести східних устрицях – 33 мг цинку. Причому щодня рекомендується отримувати жінкам – 8 мг цинку, а чоловікам – 11 мг. Але не їжте устриці у сирому вигляді.

Читайте також:  Три побічні ефекти відмови від алкоголю

Яловичина. Так, у порції ростбіфу вагою 100 г є 3,7 мг цинку і 27,7 г білка для нарощування м’язової маси.

Пластівці на сніданок. Часто пластівці для сніданку збагачені цинком. А у чашці молока міститься ще 1 мг цієї речовини.

Яйця. З двох великих яєць ви можете отримати майже 2,5 мг цинку. До того ж наукові дослідження показують, що в органічних яйцях його може бути навіть більше, ніж у неорганічних.

Куряча грудка. Особливо вдалим варіантом вона стане у поєднанні з цільнозерновими продуктами, з бобами чи іншими джерелами цинку. У курячій грудці без шкіри вагою приблизно 86 г міститься приблизно 0,86 мг цинку.

Читайте також:  Названі симптоми інфаркту у жінок, які неправильно інтерпретують

Бобові. Багато цинку ви отримаєте при вживанні сочевиці, квасолі. Але засвоюватися він буде все ж таки гірше через те, що до їх складу входять фітати.