Напередодні літа зарубіжні медики перерахували продукти і напої, які можуть сприяти позбавленню від целюліту. Однією з таких рекомендацій є вживання цибулі та часнику.

Хоча проблема целюліту може зачіпати як чоловіків, так і жінок, вона більш виражена у представниць прекрасної статі, які намагаються виправити стан справ усіма можливими способами. Медики впевнені, що основоположну роль в цій боротьбі грає харчування. Зокрема, рекомендується додати в раціон капусту і шпинат, їх вживання не тільки зберігає пружність шкіри, але і допомагає системі кровообігу і процесу детоксикації.

Спаржа не гірше справляється з поставленим завданням, сприяючи при цьому зниженню стресу, який прямим чином впливає на накопичення жиру в організмі. Вживання цибулі та часнику щодня також відіграє важливу роль у профілактиці ліподистрофії.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь найулюбленішого та найдоступнішого фрукта

У свою чергу авокадо багате жирними кислотами, що допомагають шкірі довше залишатися пружною і еластичною. У цьому ж списку банани, успішно сприяють позбавленню від целюліту за рахунок високого вмісту калію. Так як вітамін С має пряме відношення до стану шкірного покриву, так як бере участь у виробленні колагену, то слід зробити упор на продукти, його зміст, особливо лимони.

Медики також порекомендували не забувати про рибу, багату Омега-3, таким чином, здійснюється не тільки поліпшення стану шкіри, але і профілактика хвороб серця.

Що стосується напоїв, то допомагає лімфатичної системи працювати в повну силу журавлинний сік. Щоденне випивання зеленого чаю також сприяє позбавленню від целюліту.

Читайте також:  Як осіння погода впливає на настрій та гормональний фон