ГоловнаНовини Здоров'яНазвано три види чаю, які успішно рятують від головного болю

Названо три види чаю, які успішно рятують від головного болю

Зарубіжні фахівці представили увазі три види чаю, які можуть успішно позбавити від головного болю. Одним з них є напій з ромашкою, повідомляється на індійському сайті Bold Sky.

Ромашковий чай

Хоча велика частина причин головного болю не є ознакою захворювань, які загрожують життю, дискомфорт може бути досить болісний і істотно знижує якість життя. Найчастіше стан викликаний напругою і стресовою складовою, тому в таблетках немає необхідності. Зокрема, проблему здатний вирішити ромашковий чай, що володіє протизапальною дією.

Крім того, він дуже корисний людям з діабетом за рахунок своїх цукрознижуючих властивостей. Напій рекомендується пити при стресах, сильному хвилюванні, неконтрольованому нервовому збудженні, а також при мимовільному напруженні м’язів для їх розслаблення.

Читайте також:  Відмова від мучного може бути способом лікування небезпечного захворювання

Не гірше з поставленим завданням справляється чай з перцевої м’яти. Трава має заспокійливу дію на організм, знімаючи головні болі, тривожні розлади і проблеми зі шлунком завдяки тому, що містить ментол і метилсаліцилат, обидва з яких надають спазмолітичну дію. Можна також використовувати її у вигляді олії, нанесеного на область чола.

Якщо головний біль викликаний стресом, то чай з меліси лимонної дозволить швидко розслабитися. У зв’язку з чим травники рекомендують його тим, хто страждає від мігрені. У список внесена і гвоздика, яку слід залити окропом.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News