Звичка пити воду перед сном загрожує негативними наслідками для організму. Основні ризики постають для якості нічного відпочинку, попереджають медики.

За словами фахівців, важливо пити достатню кількість води протягом дня. Однак не слід випивати багато рідини, якщо до сну залишається менше двох годин. Якщо в організмі накопичилася надмірна кількість води, є висока ймовірність, що вночі людина прокинеться з бажанням піти до туалету.

Це може призвести до порушення циклу сну, що негативно позначиться і на якості відпочинку. У довгостроковій перспективі такі пробудження ризикують обернутися безсонням. Медики визнають, що все індивідуальне, і деяким стакан води перед сном допомагає швидше заснути. Важливо зважати на те, як організм реагує на подібні дії ввечері.

Щоб не хотілося пити перед сном, слід споживати достатньо рідини протягом дня. Отримувати її можна в тому числі з овочів та фруктів. Тривожно і коли бажання піти у вбиральню виникає вночі навіть якщо людина не пила зайвого. Походи в туалет цієї пори загрожують недосипанням, почуттям сонливості, порушенням концентрації, перепадами настрою і т.д.