Як повідомила ендокринолог Центру метаболічного здоров’я і втрати ваги в США Елізабет Лоуден, люди часто не можуть швидко схуднути з-за повільного метаболізму.

Сонливість, занепад сил, часті головні болі і випадання волосся є ознаками порушення метаболізму, зазначає експертка.

Для його прискорення в першу чергу потрібно сконцентруватися на наборі м’язової маси.

— Важливо, щоб ви намагалися спалити більше калорій, ніж споживаєте, але при цьому дали своєму тілу достатньо енергії для функціонування, — зазначила Лоуден.

Ще один секрет схуднення — в правильно підібраній дієті. Людям, у яких процес обміну речовин сповільнений, варто включити в свій раціон продукти з ненасиченими жирними кислотами. Дуже корисні авокадо, горіхи і рослинні олії.

Читайте також:  Які обличчя здаються людям красивішими? Відповідь науки

Крім того, слід вживати білки, які дозволяють наростити м’язову масу, а також стежити за дефіцитом калорій.

Однак, підкреслила лікарка, позитивний ефект від правильного харчування і занять спортом може проявитися не відразу. Організму потрібен час, щоб перебудуватися.

Лікарі нагадують, що зайва вага – це причина високого артеріального тиску і рівня цукру в крові. Ожиріння може спровокувати, в тому числі, рак печінки, простати, товстої кишки, нирок, матки і молочних залоз. І найнебезпечніше скупчення жирових мас в області живота.

Раніше повідомлялося, що є основні фактори, що сприяють розвитку раку. Це куріння, ожиріння, цукровий діабет другого типу, шкідливі умови праці, неправильне харчування, спадковість.

Читайте також:  Чотири корисні для здоров'я властивості чаю з гвоздики