Останнім часом багато говориться про користь імбиру для чоловічої потенції. Медики вирішили дати наукове обґрунтування цієї версії або спростувати її.

Як відзначили співробітники медколеджу Рашид Латіф, корінь імбиру нормалізує рівень тестостерону, що відповідає за сексуальний потяг і здатність до статевого акту. З цим твердженням згоден вчений Кларенс Мейер.

За його словами, наявні в імбирі природні речовини сапоніни і протодіосцин підвищують тестостерон і лібідо, а також стимулюють збудження за рахунок аромату продукту.

Пітер Корн і Кеті Кевілл, які написали книгу «трави для здоров’я і зцілення», повідомили про те, що слабка потенція у чоловіка може бути пов’язана з недостатнім кровообігом, а це в майбутньому загрожує імпотенцією, оскільки судини погано розширюються.

Читайте також:  П'ять продуктів, якими можна перекусити увечері для гарного сну

Дану проблему може вирішити імбир, впевнені фахівці. Їм вторять наукові співробітники розташованого в Японії університету Тояма, які засновують свої висновки на результатах проведеного дослідження із задіянням лабораторних мишей.