ГоловнаНовини Здоров'яМедики розкрили, як запобігти появі зморшок

Медики розкрили, як запобігти появі зморшок

Зарубіжні медики розкрили способи, які допоможуть відстрочити появу зморшок. Зокрема, фахівці настійно радять відмовитися від згубної звички у вигляді куріння.

Зморшки

Одна з головних умов боротьби з віковими змінами – відмова від сигарет, так як згубна пристрасть прямим чином позначається на зовнішньому вигляді навіть в молодому віці. Всьому виною тютюновий дим, який пошкоджує тканини, що сприяють зміцненню шкіри.

Наступна порада – навчитися правильно засмагати, що полягає в помірності. Суть в тому, що надмірний вплив сонячних променів прискорює старіння. З часом УФ-промені пошкоджують волокна еластину, і коли вони розпадаються, шкіра починає розтягуватися і провисати, стає більш схильна до набряків і мікротравм і повільніше заживає. У жарку пору року заради краси і молодості не варто забувати про захисні окуляри, головних уборах.

Читайте також:  Ібупрофен виявився небезпечним для печінки

Вживання певних продуктів також позначається сприятливим чином на стані шкіри. Медики радять їсти червону квасолю, вишню, сливу, так як всі ці продукти багаті антиоксидантами, які ведуть боротьбу з вільними радикалами в організмі. Простим, але дуже дієвим способом є достатнє пиття води, нормою є два літри рідини в день. Не менш важливе значення в запобіганні появи зморшок є отримання достатньої кількості сну. Тривалість нічного відпочинку повинна становити не менше восьми годин.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News