ГоловнаНовини Здоров'яНазвані 10 продуктів для швидкого виведення нікотину з організму

Названі 10 продуктів для швидкого виведення нікотину з організму

Медики перерахували 10 продуктів для швидкого виведення нікотину з організму. Однією з рекомендацій є вживання гранату, що дозволяє збільшити кількість еритроцитів.

Гранат

Куріння є однією з основних причин передчасної смерті в усьому світі. Сумна сторона згубної пристрасті полягає в тому, що люди часто визнають шкоду, яку вони завдають своєму тілу, виявляючи бажання покінчити із згубною звичкою, але при цьому попрощатися з сигаретами не виходить. Серед наслідків: підвищення ризику розвитку раку легенів, ХОЗЛ, ішемічна хвороба серця, інсульт, болі в спині, саме тому життєво важливо вивести нікотин з організму.

Зокрема, вживання апельсинів допомагає впоратися з поставленим завданням, адже вони містять вітамін С і покращують обмін речовин. У список включений і імбир, який не тільки дозволяє зміцнити підірване здоров’я, але і знижує тягу до сигарет. Наявність вітамінів А, С, В і К в моркві сприяє зміцненню захисної системи організму і запобігає пошкодженню нервів і шкіри, що також слід взяти до уваги.

Читайте також:  9 продуктів, які знижують тиск

Лимони – ще одні помічники виведення нікотину з організму, відзначили медики, більше того, вони значним чином сприяють посиленню імунітету. Броколі в свою чергу містить вітаміни В5 і С, що регулюють багато процесів в організмі, в тому числі метаболізм, і що не менш важливо, продукт знижує ризик розвитку раку товстої кишки. Ківі дозволяє відновити рівень важливих вітамінів, втрачених через куріння, додали медики, бонусом є і боротьба з депресією.

Серед інших рекомендованих продуктів для швидкого виведення нікотину з організму: шпинат, капуста через присутність антиоксидантів і ізотіоціанатів, журавлина і гранат, останній збільшує кількість еритроцитів, що зменшуються через нікотину.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News